Observator » Ştiri sociale » Studentii criminali din Timisoara au fost condamnati la 16 ani de inchisoare

Studentii criminali din Timisoara au fost condamnati la 16 ani de inchisoare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.05.2010, 16:21 | Modificat la 12.10.2017, 18:05

Judecatorii au decis: studentii acuzati de crima de la medicina vor sta in puscarie cate 16 ani. Carmen Bejan si Sergiu Florea au fost condamnati pentru omor si profanare de morminte, dupa ce vara trecuta au ucis si au transat un barbat intr-o camera de camin din Timisoara. Apoi au incercat sa stearga urmele crimei.

Judecatorii au decis: studentii acuzati de crima de la medicina vor sta in puscarie cate 16 ani. Carmen Bejan si Sergiu Florea au fost condamnati pentru omor si profanare de morminte, dupa ce vara trecuta au ucis si au transat un barbat intr-o camera de camin din Timisoara. Apoi au incercat sa stearga urmele crimei.