Observator » Ştiri sociale » Tabăra de supraviețuire pentru tineri la Sângeorz-Băi, în Bistriţa-Năsăud

Tabăra de supraviețuire pentru tineri la Sângeorz-Băi, în Bistriţa-Năsăud

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.08.2019, 18:17 | Modificat la 06.08.2019, 18:18

Milităria a fost dată jos din pod, zilele acestea, în staţiunea Sângeorz-Băi, din judeţul Bistriţa-Năsăud! Asta pentru că acolo s-a organizat o tabără de supravieţuire, dedicată tinerilor.

Milităria a fost dată jos din pod, zilele acestea, în staţiunea Sângeorz-Băi, din judeţul Bistriţa-Năsăud! Asta pentru că acolo s-a organizat o tabără de supravieţuire, dedicată tinerilor. Învaţă de toate acolo, de la rigoarea vieţii de cazarmă şi până la responsabilitate. Tabăra Militară Naţională este, deja, la cea de-a şaptea ediţie şi e un adevărat magnet pentru adolescenţii din toată ţara.