Observator » Ştiri sociale » Tanar ranit grav, abandonat la Spitalul Universitar

Tanar ranit grav, abandonat la Spitalul Universitar

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.03.2010, 16:17 | Modificat la 17.01.2017, 09:05

Grav ranit si apoi abandonat la Spitalul Universitar din Bucuresti. Un tanar se zbate intre viata si moarte de mai bine de 15 ore si medicii nici nu stiu pe cine sa contacteze. Barbatul a fost lasat la camera de garda, azi-noapte. Era inconstient si nu avea niciun act asupra lui.

Grav ranit si apoi abandonat la Spitalul Universitar din Bucuresti. Un tanar se zbate intre viata si moarte de mai bine de 15 ore si medicii nici nu stiu pe cine sa contacteze. Barbatul a fost lasat la camera de garda, azi-noapte. Era inconstient si nu avea niciun act asupra lui.