Observator » Ştiri sociale » Tepuiti cu masini de lux

Tepuiti cu masini de lux

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.07.2011, 14:21 | Modificat la 30.07.2017, 12:20

Atentie de la cine va cumparati masina si nu uitati sa cititi cu atentie actul de vanzare! 40 de ieseni au aflat cu stupoare ca automobilele de lux pe care au dat mii de euro nu sunt ale lor. Iar proprietarii firmei de la care le-au luat au disparut.

Atentie de la cine va cumparati masina si nu uitati sa cititi cu atentie actul de vanzare! 40 de ieseni au aflat cu stupoare ca automobilele de lux pe care au dat mii de euro nu sunt ale lor. Iar proprietarii firmei de la care le-au luat au disparut.