Observator » Ştiri sociale » Tineri accidentaţi grav "la ocazie"

Tineri accidentaţi grav "la ocazie"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.03.2014, 07:22 | Modificat la 03.03.2014, 08:23

Doi tineri s-au întors în ţară de la mii de kilometri, dar când erau aproape de casă, o maşină luată la ocazie i-a dus spre spital.

Şoferul care i-a luat la ocazie n-a mai apucat să evite un autoturism care i-a apărut din senin în faţă.