Observator » Ştiri sociale » Câţiva tineri din Constanţa au ieşit cu barca într-o intersecţie din Constanţa, după o ploaie torenţială

Câţiva tineri din Constanţa au ieşit cu barca într-o intersecţie din Constanţa, după o ploaie torenţială

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.07.2019, 16:23 | Modificat la 04.07.2019, 17:14

Nişte puşti din Constanţa au descoperit metoda prin care pot transforma ceva neplăcut într-o activitate foarte distractivă. Aşa că, după ce o ploaie torenţială a inundat o intersecţie din Constanţa, adolescenţii au ieşit pe stradă cu o barcă pneumatică şi au început să vâslească.

Nişte puşti din Constanţa au descoperit metoda prin care pot transforma ceva neplăcut într-o activitate foarte distractivă. Aşa că, după ce o ploaie torenţială a inundat o intersecţie din Constanţa, adolescenţii au ieşit pe stradă cu o barcă pneumatică şi au început să vâslească.