Observator » Ştiri sociale » Traian Băsescu, petrecere ca-n studenţie la vila din Neptun

Traian Băsescu, petrecere ca-n studenţie la vila din Neptun

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.08.2014, 09:20 | Modificat la 24.08.2014, 09:53

Traian Băsescu s-a distrat ca-n anii studenţiei, aseară, la vila de protocol, din Neptun. Alături i-au fost colegii de la academia navală. Doar s-au împlinit 38 de ani de la absolvire

Traian Băsescu s-a distrat ca-n anii studenţiei, aseară, la vila de protocol, din Neptun. Alături i-au fost colegii de la academia navală. Doar s-au împlinit 38 de ani de la absolvire

Este al doilea an consecutiv când Traian Băsescu a decis să aniverseze absolvirea Academiei Navale la vila de protocol din Neptun. Acolo, şi-au făcut apariţia spre seară, colegii săi, îmbrăcaţi la patru ace, mulţi dintre ei cu buchete de flori în mâini.

Preşedintele şi-a răsfăţat oaspeţii cu mâncăruri româneşti. Politica a fost lăsată de o parte. S-a vorbit mai mult despre vieţile personale.

Articolul continuă după reclamă

Petrecerea s-a încheiat târziu, aproape de miezul nopţii. Şi cum anul viitor Traian Băsescu nu va mai fi preşedinte următoarea întrunire va avea loc la un restaurant din Constanţa