Observator » Ştiri sociale » Transport agabaritic prin Bucuresti

Transport agabaritic prin Bucuresti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.07.2010, 08:15 | Modificat la 22.12.2016, 23:00

Un nou transport agabaritic a traversat azi noapte Bucurestiul. Convoiul cu cele doua rezervoare uriase ar trebui sa ajunga intr-o saptamana, in Dambovita. Din cauza inaltimii cazanelor, camioanele care le transporta nu pot circula decat noaptea, dupa ce cablurile sunt deconectate de pe stalpi, iar circulatia-oprita.

Un nou transport agabaritic a traversat azi noapte Bucurestiul. Convoiul cu cele doua rezervoare uriase ar trebui sa ajunga intr-o saptamana, in Dambovita. Din cauza inaltimii cazanelor, camioanele care le transporta nu pot circula decat noaptea, dupa ce cablurile sunt deconectate de pe stalpi, iar circulatia-oprita.