Trupul neinsufletit al lui Dumitru Sechelariu a ajuns in Bacau
E doliu in Bacau! Trupul lui Dumitru Sechelariu a ajuns aseara in orasul pe care acesta l-a condus ani buni. Sicriul a fost depus la Academia de Tenis pe care fostul primar a ridicat-o pentru fiicele sale. Pe la catafalcul lui Sechelariu au trecut deja zeci de oameni, rude, prieteni sau angajati ai acestuia.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
E doliu in Bacau! Trupul lui Dumitru Sechelariu a ajuns aseara in orasul pe care acesta l-a condus ani buni. Sicriul a fost depus la Academia de Tenis pe care fostul primar a ridicat-o pentru fiicele sale. Pe la catafalcul lui Sechelariu au trecut deja zeci de oameni, rude, prieteni sau angajati ai acestuia.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰