Observator » Ştiri sociale » Steag roşu pe Litoral. Doi bărbaţi, la un pas de moarte în Jupiter, după ce s-au aventurat în mare

Steag roşu pe Litoral. Doi bărbaţi, la un pas de moarte în Jupiter, după ce s-au aventurat în mare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.08.2018, 16:20 | Modificat la 10.08.2018, 17:01

Este steag roşu, din nou, pe Litoral! Însă asta nu îi sperie pe cei care îşi riscă viaţa pentru o baie în mare. Doi turişti au fost şi astăzi la un pas de moarte în Jupiter, dar au reuşit să iasă la timp din marea agitată. Iar un alt bărbat este căutat şi acum de salvamari la Eforie Nord. 

Este steag roşu, din nou, pe Litoral! Însă asta nu îi sperie pe cei care îşi riscă viaţa pentru o baie în mare. Doi turişti au fost şi astăzi la un pas de moarte în Jupiter, dar au reuşit să iasă la timp din marea agitată. Iar un alt bărbat este căutat şi acum de salvamari la Eforie Nord.