Observator » Ştiri sociale » Turiștii au umplut stațiunile de la munte, deşi nu se pot bucura încă de zăpadă

Turiștii au umplut stațiunile de la munte, deşi nu se pot bucura încă de zăpadă

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.12.2019, 12:56 | Modificat la 25.12.2019, 14:07

Nici în acest an Moşul nu ne-a adus zăpadă în prima zi de sărbătoare. Nici la deal, nici la câmpie şi, din păcate, nici la munte, destinaţia preferată a românilor, în această perioadă.

Nici în acest an Moşul nu ne-a adus zăpadă în prima zi de sărbătoare. Nici la deal, nici la câmpie şi, din păcate, nici la munte, destinaţia preferată a românilor, în această perioadă.