Observator » Ştiri sociale » Ucigasul asistentei din Focsani si-a recunoscut crima

Ucigasul asistentei din Focsani si-a recunoscut crima

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.03.2010, 19:19 | Modificat la 17.01.2017, 22:45

A ucis-o pentru ca i s-a parut ca-i cere prea mult pentru o radiografie. Asa se justifica cel care a injunghiat-o pe asistenta din Focsani. Politistii l-au prins pe barbat, dupa ce i-au spart calculatorul de acasa, si l-au saltat aseara, direct din casa iubitei lui.

A ucis-o pentru ca i s-a parut ca-i cere prea mult pentru o radiografie. Asa se justifica cel care a injunghiat-o pe asistenta din Focsani. Politistii l-au prins pe barbat, dupa ce i-au spart calculatorul de acasa, si l-au saltat aseara, direct din casa iubitei lui.