Observator » Ştiri sociale » Un adolescent s-a stins în braţele mamei, în urma unui accident cu mopedul

Un adolescent s-a stins în braţele mamei, în urma unui accident cu mopedul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.09.2016, 08:46 | Modificat la 13.02.2017, 18:25

Nenorocirea a lovit-o cumplit pe o mamă din Brăila. Femeia, care se întorcea cu microbuzul acasă, de la lucru, şi-a găsit copilul zdrobit de o maşină, pe şosea. Băiatul de 15 ani venise, pe un moped, s-o aştepte în staţie.

Nenorocirea a lovit-o cumplit pe o mamă din Brăila. Femeia, care se întorcea cu microbuzul acasă, de la lucru, şi-a găsit copilul zdrobit de o maşină, pe şosea. Băiatul de 15 ani venise, pe un moped, s-o aştepte în staţie.