Observator » Ştiri sociale » Un bărbat a fost amendat, după ce a parcat lângă Poarta Sărutului

Un bărbat a fost amendat, după ce a parcat lângă Poarta Sărutului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.05.2018, 14:01 | Modificat la 13.05.2018, 21:45

Un şofer a fost amendat, după ce a intrat cu maşina în parcul care găzduieşte operele lui Constantin Brâncuşi. Fără cea mai mică reţinere, bărbatul şi-a parcat autoturismul chiar lângă Poarta Sărutului