Observator » Ştiri sociale » Un bărbat de 60 de ani a fost găsit mort, în Munţii Apuseni

Un bărbat de 60 de ani a fost găsit mort, în Munţii Apuseni

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.05.2016, 13:30 | Modificat la 30.06.2017, 22:50

Un bărbat de 60 de ani din judeţul Alba a fost găsit mort, în Munţii Apuseni. Omul plecase ieri dimineaţă cu mai mulţi localnici în pădurea din apropierea comunei Sălciua.

Un bărbat de 60 de ani din judeţul Alba a fost găsit mort, în Munţii Apuseni. Omul plecase ieri dimineaţă cu mai mulţi localnici în pădurea din apropierea comunei Sălciua.