Observator » Ştiri sociale » Un bucureștean a fost prins băut la volan pentru a doua oară

Un bucureștean a fost prins băut la volan pentru a doua oară

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.05.2016, 09:07 | Modificat la 04.12.2016, 14:55

Permisul suspendat pentru alcool nu l-a împiedicat pe un bucureştean să se urce din nou băut la volan. A fost prins în trafic în timpul unei razii a poliţiştilor de la rutieră.

Permisul suspendat pentru alcool nu l-a împiedicat pe un bucureştean să se urce din nou băut la volan. A fost prins în trafic în timpul unei razii a poliţiştilor de la rutieră.