Observator » Ştiri sociale » Un bucureştean, surprins în timp ce distruge mai multe autoturisme cu o cheie

Un bucureştean, surprins în timp ce distruge mai multe autoturisme cu o cheie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.12.2015, 19:17 | Modificat la 29.12.2015, 19:29

Un bucureştean are o pasiune stranie, care l-ar putea costa cel puţin o amendă serioasă. Zgârie maşini în parcările magazinelor

Un bucureştean are o pasiune stranie, care l-ar putea costa cel puţin o amendă serioasă. Zgârie maşini în parcările magazinelor

Camera video dintr-o maşină îl surprinde în timp ce distruge mai multe autoturisme cu o cheie. Împotriva lui a fost depusă deja o plângere la secţia doi de poliţie.

Până acum, individul nu a fost identificat, iar cei care îl recunosc sau pot oferi orice fel de indicii, sunt rugaţi să sune la 112.

Articolul continuă după reclamă