Observator » Ştiri sociale » Un cameraman a filmat un asteroid in Bucuresti

Un cameraman a filmat un asteroid in Bucuresti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.05.2011, 13:25 | Modificat la 01.01.2018, 20:35

Imagini spectaculoase au fost surprinse de un cameraman amator din Bucuresti! In aceasa dimineata, a filmat ceea ce pare un asteriod pe cerul Romaniei. Inregistrarea a fost facuta in cartierul Floreasca din capitala in jurul orei 8.30. Daca este asteoid sau altceva va lasam pe dumneavoastra sa decideti.

Imagini spectaculoase au fost surprinse de un cameraman amator din Bucuresti! In aceasa dimineata, a filmat ceea ce pare un asteriod pe cerul Romaniei. Inregistrarea a fost facuta in cartierul Floreasca din capitala in jurul orei 8.30. Daca este asteoid sau altceva va lasam pe dumneavoastra sa decideti.