Observator » Ştiri sociale » Un copil de 4 ani tratat de otită a murit de meningită!

Un copil de 4 ani tratat de otită a murit de meningită!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.03.2016, 19:32 | Modificat la 22.05.2017, 22:05

Un copil de patru ani s-a stins în Bacău, după trei zile de suferinţă. Alex a fost consultat de doi medici, care l-au tratat de otită. Băiatul avea de fapt meningită, iar părinţii lui îi acuză pe medicii Spitalului din Moineşti de neglijenţă.

Un copil de patru ani s-a stins în Bacău, după trei zile de suferinţă. Alex a fost consultat de doi medici, care l-au tratat de otită. Băiatul avea de fapt meningită, iar părinţii lui îi acuză pe medicii Spitalului din Moineşti de neglijenţă.