Observator » Ştiri sociale » Un fost judecator e banuit ca si-a omorat mama

Un fost judecator e banuit ca si-a omorat mama

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.09.2011, 19:27 | Modificat la 13.07.2020, 18:25

Un fost judecator din Suceava e banuit de politisti ca si-a omorat mama. Barbatul ar fi lovit-o cu o bucata de lemn pana cand femeia a cazut pe podea, apoi a fugit.

Un fost judecator din Suceava e banuit de politisti ca si-a omorat mama. Barbatul ar fi lovit-o cu o bucata de lemn pana cand femeia a cazut pe podea, apoi a fugit.