Observator » Ştiri sociale » Un fost luptator in galele K1 si-a bagat in spital vecinii

Un fost luptator in galele K1 si-a bagat in spital vecinii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.07.2011, 08:09 | Modificat la 09.03.2018, 16:35

Un fost luptator in galele K1 a vazut in strada din fata casei un ring de box, iar in vecinii sai, urmatorii adversari. Barbatul pare sa fi avut o iesire complet necontrolata: a iesit din casa gol pusca si a inceput sa ia la bataie pe oricine i-a iesit in cale. Unul dintre vecinii lui a ajuns in stare grava la spital din cauza loviturilor primite.

Un fost luptator in galele K1 a vazut in strada din fata casei un ring de box, iar in vecinii sai, urmatorii adversari. Barbatul pare sa fi avut o iesire complet necontrolata: a iesit din casa gol pusca si a inceput sa ia la bataie pe oricine i-a iesit in cale. Unul dintre vecinii lui a ajuns in stare grava la spital din cauza loviturilor primite.