Observator » Ştiri sociale » Un şofer care vorbea la telefon a băgat 6 oameni în spital!

Un şofer care vorbea la telefon a băgat 6 oameni în spital!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.01.2016, 13:14 | Modificat la 24.01.2016, 13:48

Bărbatul vorbea la telefon şi a intrat pe contrasens, în zona de nord a Capitalei, în Străuleşti. A lovit alte două maşini, iar o femeie a rămas încarcerată, rănită grav

Bărbatul vorbea la telefon şi a intrat pe contrasens, în zona de nord a Capitalei, în Străuleşti. A lovit alte două maşini, iar o femeie a rămas încarcerată, rănită grav

Cinci ambulanţe au venit la locul accidentului. Printre victime, salvatorii au găsit şi un copil, pe care l-au dus la spitalul Grigore Alexandrescu.

Articolul continuă după reclamă

Şoferul vinovat va fi audiat. Martorii spun că venea cu viteză şi a pierdut controlul volanului din cauza telefonului mobil.