Observator » Ştiri sociale » Un tanar de 29 de ani s-a sinucis din cauza organizarii unui festival demuzica

Un tanar de 29 de ani s-a sinucis din cauza organizarii unui festival demuzica

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.05.2010, 16:23 | Modificat la 16.06.2017, 17:45

Motiv de sinucidere cel putin ciudat, la un festival de muzica goa la Schela, in judetul Gorj. Un tanar de 29 de ani s-a spanzurat chiar cu zgarda propriului caine. Prietenii le-au povestit criminalistilor ca tanarul se tot plangea de slaba organizare a festivalului si ca acesta ar putea fi motivul.

Motiv de sinucidere cel putin ciudat, la un festival de muzica goa la Schela, in judetul Gorj. Un tanar de 29 de ani s-a spanzurat chiar cu zgarda propriului caine. Prietenii le-au povestit criminalistilor ca tanarul se tot plangea de slaba organizare a festivalului si ca acesta ar putea fi motivul.