Observator » Ştiri sociale » Un tramvai scăpat de sub control a traversat două intersecții pe culoarea roșie a semaforului, în Timișoara

Un tramvai scăpat de sub control a traversat două intersecții pe culoarea roșie a semaforului, în Timișoara

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.07.2016, 08:48 | Modificat la 02.07.2017, 16:10

Călătorie de coşmar pentru mai mulţi timişoreni, la bordul unui tramvai din oraş. Vatmanul a leşinat şi a căzut din tramvai, iar oamenii au rămas captivi în garnitura aflată în mişcare

Călătorie de coşmar pentru mai mulţi timişoreni, la bordul unui tramvai din oraş. Vatmanul a leşinat şi a căzut din tramvai, iar oamenii au rămas captivi în garnitura aflată în mişcare