Observator » Ştiri sociale » Un tren de călători a INTRAT DIRECT într-un TIR, la BIstriţa, miercuri la prânz

Un tren de călători a INTRAT DIRECT într-un TIR, la BIstriţa, miercuri la prânz

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.07.2017, 12:59 | Modificat la 05.07.2017, 13:09

Un accident feroviar s-a produs în urmă cu câteva minute pe str. Ioan Slavici din Bistriţa.

Un accident feroviar s-a produs în urmă cu câteva minute pe str. Ioan Slavici din Bistriţa.

Un tir a fost lovit de trenul care circulă pe ruta Bistriţa-Bistriţa Bârgăului, însă din fericire nu sunt persoane încarcerate, potrivit primelor date transmise de Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă Bistriţa-Năsăud.

Articolul continuă după reclamă

Circulaţia vehiculelor este întreruptă în zonă.