Observator » Ştiri sociale » Un turist de 65 de ani s-a înecat în mare, în staţiunea Neptun

Un turist de 65 de ani s-a înecat în mare, în staţiunea Neptun

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.07.2015, 13:09 | Modificat la 24.07.2015, 13:19

Destin tragic pentru turist venit în vacanţă la Neptun. Bărbatul de 65 de ani s-a înecat în mare

Destin tragic pentru turist venit în vacanţă la Neptun. Bărbatul de 65 de ani s-a înecat în mare

Salvamarii i-au adus trupul la mal dar era prea târziu.