Observator » Ştiri sociale » Un ucigaș eliberat pentru bună purtare, după o crimă dublă, a ucis din nou

Un ucigaș eliberat pentru bună purtare, după o crimă dublă, a ucis din nou

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.01.2016, 19:04 | Modificat la 27.06.2018, 00:50

La Constanţa, un criminal periculos, condamnat pe viaţă, a fost eliberat pentru bună purtare şi a ucis din nou! A măcelărit-o pe Mihaela în faţa copiilor ei! Ea l-a primit în casă, pentru că a crezut că s-a schimbat. Fusese prima ei dragoste şi i-a dat o nouă şansă.

La Constanţa, un criminal periculos, condamnat pe viaţă, a fost eliberat pentru bună purtare şi a ucis din nou! A măcelărit-o pe Mihaela în faţa copiilor ei! Ea l-a primit în casă, pentru că a crezut că s-a schimbat. Fusese prima ei dragoste şi i-a dat o nouă şansă.