Vacă salvată cu excavatorul dintr-un șanț, în judeţul Tulcea
Acţiune de salvare în judeţul Tulcea. Pompierii din Măcin au fost chemaţi să intervină de urgenţă în localitatea I. C. Brătianu, pentru a salva o vacă. Aceasta căzuse într-un şanţ. Salvatorii s-au străduit din răsputeri să scoată animalul. Nu au reuşit cu forţele proprii, aşa că au adus un excavator.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Acţiune de salvare în judeţul Tulcea. Pompierii din Măcin au fost chemaţi să intervină de urgenţă în localitatea I. C. Brătianu, pentru a salva o vacă. Aceasta căzuse într-un şanţ. Salvatorii s-au străduit din răsputeri să scoată animalul. Nu au reuşit cu forţele proprii, aşa că au adus un excavator.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰