Observator » Ştiri sociale » Violenta domestica a facut 800 de victime in Romania, in sapte ani

Violenta domestica a facut 800 de victime in Romania, in sapte ani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.09.2012, 20:22 | Modificat la 03.04.2017, 09:55

800 de romani au murit in sapte ani din cauza violentei domestice. Mai exact, zece oameni, in fiecare luna. Asasinii sunt chiar cei dragi: un sot, o sotie, o mama, un tata sau un frate.

800 de romani au murit in sapte ani din cauza violentei domestice. Mai exact, zece oameni, in fiecare luna. Asasinii sunt chiar cei dragi: un sot, o sotie, o mama, un tata sau un frate.