Observator » Sport » Andone: "Am pierdut din cauza arbitrilor!"

Andone: "Am pierdut din cauza arbitrilor!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.03.2011, 10:47 | Modificat la 01.07.2019, 22:30

"Am pierdut, din cauza arbitrilor! Pandurii au dat gol, din offside, si la penalti, a fost simulare!" tipa Andone, dupa 2-2, cu Pandurii. "Diabate trebuia, eliminat!" vine cu replica, Grigoras. Vlad Munteanu, a ratat, un penalti, pentru Dinamo, in ultimele minute.

"Am pierdut, din cauza arbitrilor! Pandurii au dat gol, din offside, si la penalti, a fost simulare!" tipa Andone, dupa 2-2, cu Pandurii. "Diabate trebuia, eliminat!" vine cu replica, Grigoras. Vlad Munteanu, a ratat, un penalti, pentru Dinamo, in ultimele minute.