Observator » Sport » Arbitrii, vinovati de egalul dintre CFR si Brasov

Arbitrii, vinovati de egalul dintre CFR si Brasov

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.04.2011, 08:21 | Modificat la 29.04.2017, 12:30

Arbitrii au cazut la mijloc pentru egalul dintre Brasov si CFR. "M-am saturat ca antrenorii sa fie mereu de vina, iar arbitrii nu" se plange Minteuan.

Arbitrii au cazut la mijloc pentru egalul dintre Brasov si CFR. "M-am saturat ca antrenorii sa fie mereu de vina, iar arbitrii nu" se plange Minteuan.