Observator » Sport » Borcea a facut sedinta de dupa meci in parcare

Borcea a facut sedinta de dupa meci in parcare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.08.2010, 20:01 | Modificat la 28.03.2019, 19:55

"Am fost morti", a rabufnit Borcea, dupa ce Dinamo a spus adio viselor europene.

"Am fost morti", a rabufnit Borcea, dupa ce Dinamo a spus adio viselor europene.