Borcea a facut sedinta de dupa meci in parcare
"Am fost morti", a rabufnit Borcea, dupa ce Dinamo a spus adio viselor europene.
"Am fost morti", a rabufnit Borcea, dupa ce Dinamo a spus adio viselor europene.
"Am fost morti", a rabufnit Borcea, dupa ce Dinamo a spus adio viselor europene.
"Am fost morti", a rabufnit Borcea, dupa ce Dinamo a spus adio viselor europene.