Observator » Sport » Borcea, cel mai frumos presedinte

Borcea, cel mai frumos presedinte

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.09.2010, 20:15 | Modificat la 29.11.2020, 04:44

Borcea nu se mai intoarce la Dinamo, spune Dumitru Dragomir, suparat ca a pierdut cel mai frumos sef din Liga 1

Borcea nu se mai intoarce la Dinamo, spune Dumitru Dragomir, suparat ca a pierdut cel mai frumos sef din Liga 1