Observator » Sport » Borcea pune "cainii" pe Steaua

Borcea pune "cainii" pe Steaua

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.04.2011, 20:06 | Modificat la 19.06.2018, 08:10

Borcea si-a intrerupt tratamentul la Miami ca sa se pregateasca in Bucuresti pentru derby de Romania! Borcea le cere dinamovistilor sa nu-l faca de ras acasa la nasul stelist, Becali, si nici nu concepe ca galeria cainilor sa lipseasca din Ghencea!

Borcea si-a intrerupt tratamentul la Miami ca sa se pregateasca in Bucuresti pentru derby de Romania! Borcea le cere dinamovistilor sa nu-l faca de ras acasa la nasul stelist, Becali, si nici nu concepe ca galeria cainilor sa lipseasca din Ghencea!