Observator » Sport » Calderon a mancat prea mult

Calderon a mancat prea mult

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.01.2012, 20:39 | Modificat la 24.01.2018, 10:55

"Am mancat prea mult!" Au fost printre primele cuvinte spuse de Calderon dupa Intalnirea cu Gigi Becali. Patronul Stelei i-a pregatit fostului sef galactic numai mancarui alese. "Ii dau prepelita si mepelita!", a glumit patronul inainte de întalnirea cu spaniolul.

"Am mancat prea mult!" Au fost printre primele cuvinte spuse de Calderon dupa Intalnirea cu Gigi Becali. Patronul Stelei i-a pregatit fostului sef galactic numai mancarui alese. "Ii dau prepelita si mepelita!", a glumit patronul inainte de întalnirea cu spaniolul.