Observator » Sport » Cornel Dinu: "Marcaj de gura-casca!"

Cornel Dinu: "Marcaj de gura-casca!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.02.2010, 20:10 | Modificat la 09.05.2017, 08:30

"Moti face marcaj de gura-casca", este comentariul lui Cornel Dinu dupa infrangerea lui Dinamo. Dinu ii critica pe jucatorii lui Dinamo, dar nici antrenorul Talnar nu scapa de critici.

"Moti face marcaj de gura-casca", este comentariul lui Cornel Dinu dupa infrangerea lui Dinamo. Dinu ii critica pe jucatorii lui Dinamo, dar nici antrenorul Talnar nu scapa de critici.