Observator » Sport » Cristi Borcea a recunoscut ca a vandut jucatori de 2 ori!

Cristi Borcea a recunoscut ca a vandut jucatori de 2 ori!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.02.2011, 20:17 | Modificat la 18.06.2018, 14:35

Cristi Borcea a recunoscut in fata judecatorilor ca a vandut jucatori de 2 ori. S-a intamplat in cazul lui Mihalcea, Tamas si Lobont. Seful dinamovist a fost audiat timp de 3 ore in cazul "dosarul transferurilor" care a ajuns la episodul 28. Si Meme Stoica a avut de dat explicatii la Tribunal. Mangerul general al Stelei a iesit foarte linistit din sala de judecata.

Cristi Borcea a recunoscut in fata judecatorilor ca a vandut jucatori de 2 ori. S-a intamplat in cazul lui Mihalcea, Tamas si Lobont. Seful dinamovist a fost audiat timp de 3 ore in cazul "dosarul transferurilor" care a ajuns la episodul 28. Si Meme Stoica a avut de dat explicatii la Tribunal. Mangerul general al Stelei a iesit foarte linistit din sala de judecata.