Observator » Sport » Cristi Borcea s-a grabit sa plece in luna de miere

Cristi Borcea s-a grabit sa plece in luna de miere

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.08.2011, 20:06 | Modificat la 22.03.2019, 21:00

Cristi Borcea s-a grabit sa plece in luna de miere. El si Alina au decolat spre Miami cu noaptea-n cap, la 5 dimineata. Cei doi au aratat cu mandrie verighetele simple de platina. "La nunta, Alina a fost cea mai frumoasa din lume", a spus dinamovistul, mandru de sotia lui.

Cristi Borcea s-a grabit sa plece in luna de miere. El si Alina au decolat spre Miami cu noaptea-n cap, la 5 dimineata. Cei doi au aratat cu mandrie verighetele simple de platina. "La nunta, Alina a fost cea mai frumoasa din lume", a spus dinamovistul, mandru de sotia lui.