Observator » Sport » Cristi Borcea s-a intors din America

Cristi Borcea s-a intors din America

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.01.2013, 08:41 | Modificat la 24.03.2019, 22:20

Cristi Borcea s-a intors din America, dar nu s a o salveze pe Dinamo. Borcea le da, o veste proasta dinamovistilor: nu are de gand, sa mai bage bani la club. Fanii cainilor primesc totusi, si o veste buna. "Tucudean nu pleaca", anunta Constantin Danilescu.

Cristi Borcea s-a intors din America, dar nu s a o salveze pe Dinamo. Borcea le da, o veste proasta dinamovistilor: nu are de gand, sa mai bage bani la club. Fanii cainilor primesc totusi, si o veste buna. "Tucudean nu pleaca", anunta Constantin Danilescu.