Observator » Sport » Gigi: "Ar fi un semn Divin daca batem pe Liverpool"

Gigi: "Ar fi un semn Divin daca batem pe Liverpool"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.09.2010, 20:07 | Modificat la 29.06.2018, 17:35

Gigi crede ca ar fi un semn Divin si s-ar intoarce lumea la credinta daca Steaua ar bate pe Liverpool.

Gigi crede ca ar fi un semn Divin si s-ar intoarce lumea la credinta daca Steaua ar bate pe Liverpool.