Observator » Sport » Huliganii si-au dat in petic

Huliganii si-au dat in petic

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.10.2010, 20:07 | Modificat la 18.06.2018, 09:05

Huliganii lui Dinamo au bagat un om in spital inainte derby-ului cu Steaua. L-au batut pana cand l-au lasat intr-o balta de sange. Politia este pe urmele huliganilor.

Huliganii lui Dinamo au bagat un om in spital inainte derby-ului cu Steaua. L-au batut pana cand l-au lasat intr-o balta de sange. Politia este pe urmele huliganilor.