Observator » Sport » Iasmin Latovlevici s-a facut pescar

Iasmin Latovlevici s-a facut pescar

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.06.2011, 20:02 | Modificat la 19.06.2018, 08:40

Exista si stelisti fericiti! Iasmin Latovlevici mai are doua zile de vacanta. Si s-a apucat de pescuit! Prinde somnul din Dunare cu mana goala. Cel putin pentru camera de luat vederi. "Este al doilea trofeu dupa Cupa", se mandreste fundasul Stelei.

Exista si stelisti fericiti! Iasmin Latovlevici mai are doua zile de vacanta. Si s-a apucat de pescuit! Prinde somnul din Dunare cu mana goala. Cel putin pentru camera de luat vederi. "Este al doilea trofeu dupa Cupa", se mandreste fundasul Stelei.