Observator » Sport » Lupii bucuresteni au fost batuti de razboinicii din Worchester!

Lupii bucuresteni au fost batuti de razboinicii din Worchester!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.12.2011, 20:12 | Modificat la 14.07.2018, 11:20

S-a terminat 24-13 pentru rugbistii britanici, in al treilea meci din Challenge Cup. A fost a treia infrangere pentru lupi, care mai sunt in grupa cu Crociatti Parma si cu Stade Francais Paris. Din cauza frigului, lumea nu s-a inghesuit la stadion.

S-a terminat 24-13 pentru rugbistii britanici, in al treilea meci din Challenge Cup. A fost a treia infrangere pentru lupi, care mai sunt in grupa cu Crociatti Parma si cu Stade Francais Paris. Din cauza frigului, lumea nu s-a inghesuit la stadion.