Observator » Sport » Messi si-a luat "Gheata de Aur"!

Messi si-a luat "Gheata de Aur"!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.10.2010, 20:42 | Modificat la 18.06.2018, 10:15

Messi a primit Gheta de Aur. Argentinianul a luat trofeul pentru cel mai bun marcator din campionatele Europei.

Messi a primit Gheta de Aur. Argentinianul a luat trofeul pentru cel mai bun marcator din campionatele Europei.