Observator » Sport » Mititelu: "Dragomir a facut bani din perversitate si dezbinare"

Mititelu: "Dragomir a facut bani din perversitate si dezbinare"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.03.2011, 20:13 | Modificat la 24.04.2017, 13:40

"Craiova retrogradeaza", e verdictul dat de Dumitru Dragomir, verdict care l-a infuriat la culme pe Adrian Mititelu. "A facut bani din perversitate si dezbinare", a tunat Mititelu la Premium Liga, de la GSPTV. "Voi propune ca Mititelu sa fie declarat persona non grata", ameninta Dragomir.

"Craiova retrogradeaza", e verdictul dat de Dumitru Dragomir, verdict care l-a infuriat la culme pe Adrian Mititelu. "A facut bani din perversitate si dezbinare", a tunat Mititelu la Premium Liga, de la GSPTV. "Voi propune ca Mititelu sa fie declarat persona non grata", ameninta Dragomir.