Observator » Sport » Nasul Becali l-a luat peste picior pe finul Borcea!

Nasul Becali l-a luat peste picior pe finul Borcea!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.03.2012, 19:54 | Modificat la 19.06.2018, 09:45

Nasul Becali, l-a luat peste picior, pe finul Borcea! Vin 20.000 de spartani, pe National Arena, ca sa-i faca lui, in ciuda!, l-a intepat, seful Stelei, pe presedintele dinamovist! "Pana la derby mai e, iar Dinamo va veni cu juniori, pentru ca, va fi deja, campioana!" a replicat Borcea, inainte de Dinamo-Gaz Metan, care este in direct, la Antena 1 si GSPTV, dupa Stirile Sportive!

Nasul Becali, l-a luat peste picior, pe finul Borcea! Vin 20.000 de spartani, pe National Arena, ca sa-i faca lui, in ciuda!, l-a intepat, seful Stelei, pe presedintele dinamovist! "Pana la derby mai e, iar Dinamo va veni cu juniori, pentru ca, va fi deja, campioana!" a replicat Borcea, inainte de Dinamo-Gaz Metan, care este in direct, la Antena 1 si GSPTV, dupa Stirile Sportive!