Observator » Sport » Ploile au dat peste cap programul Nationalei

Ploile au dat peste cap programul Nationalei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.01.2012, 20:00 | Modificat la 14.07.2018, 12:50

Ploile au dat peste cap programul Nationalei si al liderului Dinamo, care au picat din lac in balta. Au evitat viscolul de la Bucuresti, dar la Belek ploaia pare ca nu se mai termina! Iesitul la antrenament a devenit un adevarat sport extrem, iar meseria de jurnalist, la fel. Baltile formate in apropierea terenului sunt adevarate lacuri de acumulare.

Ploile au dat peste cap programul Nationalei si al liderului Dinamo, care au picat din lac in balta. Au evitat viscolul de la Bucuresti, dar la Belek ploaia pare ca nu se mai termina! Iesitul la antrenament a devenit un adevarat sport extrem, iar meseria de jurnalist, la fel. Baltile formate in apropierea terenului sunt adevarate lacuri de acumulare.