Observator » Sport » Prepelita a ajuns in spital

Prepelita a ajuns in spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.03.2012, 20:09 | Modificat la 26.07.2020, 23:35

Stelistul Prepelita a ajuns de urgenta la cutit, dupa ruptura de ligamente incrucisate pe care a suferit-o la Cluj! Nu a mai putut din cauza durerilor si a fost operat la Spitalul Militar: Ilie Stan a innebunit cand a aflat ca Prepelita va lipsi 6 luni!

Stelistul Prepelita a ajuns de urgenta la cutit, dupa ruptura de ligamente incrucisate pe care a suferit-o la Cluj! Nu a mai putut din cauza durerilor si a fost operat la Spitalul Militar: Ilie Stan a innebunit cand a aflat ca Prepelita va lipsi 6 luni!