Observator » Sport » Pulhac a revenit in Groapa

Pulhac a revenit in Groapa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.07.2011, 20:06 | Modificat la 18.06.2018, 16:05

Pulhac abia a revenit in haita si a dat, deja, de primele probleme. Jucatorii si-au primit restantele salariale doar pe luna mai. Chiar si asa, Pulhac vrea sa ramana la Dinamo

Pulhac abia a revenit in haita si a dat, deja, de primele probleme. Jucatorii si-au primit restantele salariale doar pe luna mai. Chiar si asa, Pulhac vrea sa ramana la Dinamo