Observator » Sport » Rednic: "Vreau titlul cu Khazar!"

Rednic: "Vreau titlul cu Khazar!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.01.2011, 20:45 | Modificat la 18.06.2018, 13:45

„Liga I nu s-a schmbat deloc de cand am plecat", a spus dezamagit Mircea Rednic. Antrenorul care a adus ultimele titluri in Giulesti si Stefan cel Mare s-a dus in Azerbaidjan ca sa isi poata face treaba. Patronii din Liga I nu le permit antrenorilor asa ceva, spune Rednic.

„Liga I nu s-a schmbat deloc de cand am plecat", a spus dezamagit Mircea Rednic. Antrenorul care a adus ultimele titluri in Giulesti si Stefan cel Mare s-a dus in Azerbaidjan ca sa isi poata face treaba. Patronii din Liga I nu le permit antrenorilor asa ceva, spune Rednic.